تابلو سازی تجریش

تابلو سازی در محدوده تجریش

اگرقصد دارید در رونق اقتصادی محدوده تجریش سهمی داشته باشید؛ این مقاله برای شماست.

در زمان حاضرنقش کلیدی تابلو های تبلیغاتی در حیطه بازاریابی و تبلیغات بر کسی پوشیده نیست. تاثیرات به‌سزای تابلو سازی در محدوده تجریش در افزایش فروش و رونق بیشتر کسب و کارها به تجربه ثابت شده‌است.گواه آن تعدد روز افزون تابلوهای تبلیغاتی چشم‌گیر در منطقه تجریش است.البته که همه‌ی این تابلوها اثر یکسانی بر مشتری‌ها نداشته وتنها تعدادی از آن‌ها موفق می‌شوند توجه رهگذران را از آن خود کنند.اما علت برتری آن‌ها چیست؟ در پاسخ باید گفت، جهت موثر بودن یک تابلو تبلیغاتی برای جذب توجه رهگذران و تبدیل آن‌ها به مشتری،  فاکتوهای بسیار زیادی دخیل هستند. یکی از مهم‌ترین این عوامل چگونگی نصب تابلو تبلیغاتی ( تابلو مغازه، فروشگاه و ..) است. هم‌چنین باید بدانیم در نصب و طراحی یک تابلو تبلیغاتی ملزم به رعایت قوانین خاصی چه از لحاظ فنی و چه از لحاظ قوانین، مقررات و مجوزهای اداری هستیم. دراین مقاله تلاش کرده‌ایم به همه‌ی مسائل ذکر شده نگاه کوتاهی بیاندازیم.تابلو سازی تجریش

تابلو سازی در محدوده تجریش

تجریش یکی از مناطق بسیار پر رفت و آمد در تهران است.بیش از ۹ مرکز تجاری بزرگ و بسیاری واحد تجاری مستقل، این منطقه را به یک محل تجاری بسیار پررونق تبدیل کرده است.به همین جهت رقابت برای جذب مشتری مسئله ی بسیار مهمی برای صاحبان کسب و کار در منطقه تجریش محسوب می‌شود. در نتیجه تابلو یک کسب و کار به عنوان خط مقدم جلب توجه مشتریان احتمالی بسیار نیازمند توجه و دقت است.البته در حال حاضر بسیاری به نقش کلیدی تابلو سازی در محدوده تجریش واقف بوده و در این زمینه هزینه صرف کرده‌اند.که این امر بر رقابتی‌تر شدن تبلیغات و معرفی کسب و کارها افزوده است.بنابراین برای هر صاحب کسب و کاری که قصد رشد در تجریش را دارد ضروری است؛اهمیت و توجه درخور را به تابلو سازی در تجریش اختصاص دهد.

بهترین طرح‌ها و رنگ‌ها برای تابلوسازی در محدوده تجریش

لوگو هویت اصلی برند شما را به مخاطبان معرفی می‌کند. پس چه بهتر که در بازار رقابتی تابلو سازی در محدوده تجریش از لوگوی خود در تابلو تبلیغاتی استفاده کنید.لوگوها معمولا شامل مواردی مانند: شکل‌ها، نمادها، شماره، کلمات و رنگ هستند.  اما رنگ لوگو بیشترین و سریع ترین تاثیر را دارد.اهمیت این نکته تا به آن جاست که رنگ مناسب تابلو و لوگو می‌تواند تا 80 ٪ فروش و مراجعه به شما را افزایش دهد.همچنین استفاده درست از لوگو و رنگ، ظاهر بصری را تا 93 درصد بهبود می‌دهد؛ این موجب ماندگاری برند شما در خاطر رهگذران می‌گردد و احتمال این‌که این رهگذران در آینده به سراغ شما بیایند را بالا خواهد برد.بنابر این استفاده از تیمی حرفه‌ای برای‌طراحی تابلو و تابلو سازی در محدوده تجریش در حکم یک سرمایه‌گذاری پربازده روی کسب و کارتان است.

چرا باید از روانشناسی رنگ‌ها در تبلیغات استفاده کنیم؟

مغز انسان برای شناسایی ویژگی‌های محصولات و خدمات از تفسیررنگ‌ها استفاده می‌کند. رنگ چنان عنصر طراحی مهمی است که وقتی به خوبی به کار گرفته شود؛ تابلوی شما می‌تواند به انتقال ارزش‌های اصلی برند شما به مشتری کمک کند. دلایل زیادی برای انتخاب به خرید در ذهن مشتری وجود دارد.یکی از آن‌ها مربوط به رنگ‌هایی است که شما برای معرفی خود استفاده می‌کنید. در بازار تبلیغات از کسی پنهان نیست که جنبه بصری یکی از قوی‌ترین نقاط برای جذب افراد است. استفاده از رنگ در تابلوها حتی می‌تواند بر رفتار افراد نسبت به یک برند تاثیر بگذارد.یا حتی آن‌ها را برای خرید کالا و یا استفاده از خدمت شما ترغیب کند.

در انتخاب رنگ برای طراحی و تابلو سازی در محدوده تجریش موارد زیر باید درنظر گرفته شود:

 • نوع کسب و کار شما (رستوران، کافی شاپ، سوپر مارکت و….)
 • بازار هدف کسب و کار شما
 • مشتریان شما (زن یا مرد بودن مشتری)

تابلو سازی تجریش

گزینه‌های شما برای تابلو سازی در محدوده تجریش

ابتدا لیست کاملی از انواع تابلوهایی که در حال حاضر استفاده می‌شود آورده ایم؛ پس از آن پیشنهاد خود برای کسب و کار شما را خواهیم گفت.

انواع تابلو :

برای مطالعه جزئیات بیشتر در مورد انواع تابلو کلیک کنید.

تابلو سازی در محدوده تجریش برای کسب و کارهای مستقل و جدید

چنانچه به تازگی کسب و کار مستقل خود را در محدوده تجریش آغاز کرده‌اید؛ در ابتدا به شما تبریک می گوییم که توانسته اید در بازار تجاری پررونق این منطقه وارد شوید.اما توصیه ما به شما این است که از تابلو چیلینیوم  برای معرفی خود استفاده کنید.زیرا تابلو چیلینیوم بسیار چشم‌گیر بوده و امکانات زیادی به شما برای طراحی و اجرا خواهد داد.در ادامه این امکانات و مزایا را آورده ایم.

مزایای تابلو چلنیوم :

 • نوار اسفنجی گردگیر که مانع نفوذ گرد و غبار و باران می‌شود
 • جلب توجه مشتری
 • تابیده شدن یکنواخت نور تابلو
 • طول عمر بالا
 • مقاوم در برابر شرایط جوی
 • قابلیت شست‌و‌شو و نظافت
 • نورپردازی مناسب و منحصر به فرد
 • بهینه سازی مصرف انرژی
 • تنوع در طرح، رنگ و سایز

تابلو سازی تجریش

قوانین تابلوسازی در محدوده تجریش

در زیر تعدادی از قوانین مربوط به حوزه طراحی و تابلوسازی است را گردآوری کرده‌ایم.

الف) خط تابلو و نحوه درج مطالب تابلوها بايد خوانا و قابل تشخيص باشد.

ب) استفاده از خط و زبان فارسي در مطالب تابلوها الزامي است.

ج) رعايت نسبت 70% خط فارسي به 30% خط بيگانه در تمامي تابلوهایي که کاربری دوزبانه دارند الزامي است.

د) استفاده از تابلو یا نوشته‌ها یا نشانه‌هایی که منحصراً به خط غیرفارسی نوشته شده ممنوع است.

هـ) استفاده از خط بيگانه براي معادل نويسي اسامي و عناوین بر روي تابلوهای معرف کاربری، براي معرفي يا بيان كاربري كالا و خدمات، تنها در صورتي مجاز است كه نسبت خط بيگانه به خط فارسي 30 به 70 باشد.

و) استفاده از واژه هاي بيگانه‌اي كه فرهنگستان زبان و ادب فارسي معادلي براي آنها به تصويب نرسانده، در صورتي مجاز است كه از فرهنگستان استعلام شود و فرهنگستان نيز اعلام كند كه وضع معادل فارسي را براي آنها ضروري نمی داند و به كاربردن آنها بلامانع است.

ز) مطالب تابلو بايد مطابق با الگوهای دستوری و املای زبان فارسی باشد.تابلو سازی تجریش

ویژگی‌های تاثیر‌گذار در تعیین قیمت تابلو

پیش از این نیز توضیح داده ایم؛ تابلو چلنیوم یکی از مهم‌ترین، بهترین و کاربردی ترین تابلوها است.درادامه مواردی را ذکر می‌کنیم؛ که در برآورد هزینه تابلو چیلینیوم به شما کمک خواهد کرد.

چند مورد از مهم ترین عوامل تعیین قیمت تابلو چلنیوم :

 • متریال به کار رفته
 • نوع لامپ استفاده شده
 • قطر حروف به کار رفته
 • موقعیت و محل نصب
 • اندازه و متراژ تابلو
 • استفاده از فن خنک کننده
 • استفاده از تایمر

برای اطلاع دقیق تر از برآیند هزینه تابلو سازی تجریش به اینجا سر بزنید.

مخاطبان عزیز از همراهی شما تا انتهای مقاله سپاس گزاریم.نظرات خود را در کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.

ما را در اینجا دنبال کنید.

منبع:صفحات وب

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس جهت مشاوره و استعلام قیمت