آرایشگاه های مردانه از جمله مراکز پر رقابت در میان اصناف به شمار میروند. مشاغلی که افراد زیادی آن را ارائه میدهند نیاز به تلاش بیشتر برای جذب مشتری دارند. یکی از بهترین راه های سرمایه گذاری پر بازده در امور تبلیغات آرایشگاه های مردانه، انتخاب و استفاده از تابلو مغازه جذاب و مدرن است. انتخاب تابلو های تبلیغاتی یکی از مهم ترین گزینه هایی است که باید به آن توجه کنید.

یک تابلو مغازه میتواند باعث پیشرفت و یا حتی شکست مجموعه شما شود بنابر این انتخاب هوشمندانه تابلو مغازه امری ضروری برای حفظ سرمایه شما خواهد بود. در ادامه درباره بهترین تابلو مغازه برای آرایشگاه های مردانه صحبت کرده ایم. پس تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

تابلو چلنیوم

تابلو های حروف برجسته چلنیوم، با تابلو های تبلیغاتی دیگر بسیار متفاوت است. این تابلو ها از کنار هم قرار گرفتن تعدادی حروف سه بعدی بر روی یک پنل تشکیل شده اند. حروف از دو قسمت لبه و رویه تشکیل میشوند و تابلو سازی ها برای ساخت رویه ها از متریال مختلفی استفاده میکنند. تابلوهای چلنیوم قابلیت نورپردازی در رنگ ها و مدل های متنوعی را داشته و با این کار زیبایی منحصر به فردی پیدا میکنند.

تابلو چلنیوم، انواع مختلفی در بازار داشته و میتوانید یکی از بهترین انتخاب ها به عنوان تابلو مغازه برای شما باشد. آرایشگاه های مردانه با انتخاب این نوع تابلوی تبلیغاتی به عنوان تابلو مغازه خود یک برگ برنده را در دست خواهند داشت، چرا که نمای سه بعدی تابلو به همراه روشنایی جذاب آن نظر هر ببیننده ای را حتی از فاصله های دور نیز جذب خواهد کرد و این موضوعی که شما در سالن پیرایش مردانه ی خود به آن احتیاج دارید.

بیشتر بخوانید : قیمت انواع تابلو چلنیوم

طراحی تابلو چلنیوم آرایشگاه مردانه

از آن جایی که تابلو های حروف برجسته، از اجزای گوناگونی که در کنار یکدیگر چیده میشوند، تشکیل میشوند، میتوان آن ها را به هر طرحی که تصور کنید تبدیل کرد. این تابلوها از انعطاف پذیری بالایی برخوردار هستند. شما می توانید تابلو چلنیوم پیرایش مردانه خود را به هر طرحی که دوست دارید، مزین کنید.

بیشتر بخوانید : کدام برنامه ها برای طراحی تابلو مغازه استفاده میشود.

قابلیت های تابلو چلنیوم

امروزه تابلوهای بسیاری قابلیت روشنایی دارند. تابلوهای چلنیوم نیز از این قائده مستثنی نیستند. این نوع تابلو های تبلیغاتی میتوانند در مدل های مختلفی نورپردازی شوند. نورپردازی تابلوی چلنیوم پیرایش مردانه، باعث میشود این تابلو ها بدون توجه به زمان، در تمامی ساعات شبانه روز، جلوه ای ویژه ای برای کسب و کار شما داشته باشد.

استفاده از تابلو چلنیوم برای مغازه آرایشگاه مردانه

شما به عنوان مدیر یک مجموعه پیرایش حرفه ای مردانه، که تازه کار خود را در بازار شروع کرده اید و یا قصد دارید جان دوباره ای به برند خود ببخشید. به یک تابلو مغازه مدرن و جدید نیاز دارید که تصویری عالی و خاطره ساز از نام تجاری شما در خاطر مشتری قرار بگیرد.

تابلوسازی های حرفه ای با ارائه طیف گسترده ای از گزینه های سفارشی سازی در تابلو چلنیوم، به شما این امکان را میدهد تا تابلو چلنیوم مغازه خود را به طرح دلخواه خود طراحی کنید و در کنار این راه به شما مشاوه هم میدهند. مشاوران ما در گروه تابلو سازی برتر آماده ارائه هرگونه مشاوره درباره انواع تابلو چلنیوم هستند. برای دریافت مشاوره میتوانید با شماره 09392291829 تماس حاصل فرمایید.

تابلو چلنیوم آرایشگاه مردانه به عنوان تابلوی داخلی

از آنجایی که تابلوهای چلنیوم را میتوان در مدل های مختلفی روشن کرد یا بدون نور و در ابعاد گوناگون، تهیه کرد، میتوان از تابلو چلنیوم هم به عنوان تابلوهای بیرونی و هم به عنوان تابلوهای داخلی مغازه استفاده کنید. تابلو های تبلیغاتی علاوه بر جذب مشتری های جدید، باید برای نگه داشتن مشتری های قدیمی نیز طراحی شوند. استفاده از تابلوهای داخلی چلنیوم برای دیزاین داخلی مجموعه، جلوه ای حرفه ای به آرایشگاه مردانه شما میدهد.

دوام و ماندگاری تابلو چلنیوم

دوام و ماندگاری تابلو هایی که توسط تابلوسازی برتر ساخته میشود، به شما این تضمین را میدهد که برای مدت زمان طولانی تری امکان بهره برداری از سرمایه خود را داشته باشید. هم چلنیوم و هم فلکسی که در تابلو چلنیوم مورد استفاده قرار میگیرند، متریالی با کیفیت و با دوام بوده که در همه نوع آب و هوایی سازگار هستند. این نوع تابلو ها در برابر بادهای شدید، سرما، گرمای شدید و .. بسیار استثنایی دوام می آورد. علاوه بر این، تابلو های مقرون به صرفه ای هستند که نیاز به نگهداری کمی دارند.

قیمت تابلو چلنیوم آرایشگاه مردانه

قیمت تابلو چلنیوم آرایشگاه مردانه، با توجه به متریال هایی که سفارش دهنده انتخاب نموده مورد محاسبه قرار میگیرد. همچنین نوع تابلوی سفارشی و محیطی که حروف برجسته اشغال کرده اند در ابتدای کار سنجیده و به مشتریان اعلام میشود و مشتریان در صورت توافق با تابلوسازی، قرارداد کاری را امضا نموده و طراحی و پیاده سازی تابلو آغاز میشود. اگر شما هم بدنبال تابلو سازی میگردید تا برای آرایشگاه خودتون یک تابلو مغازه زیبا و مدرن بسازید گروه تابلو سازی برتر با چندین سال سابقه در حوزه تابلو سازی یک گزینه بسیار عالی برای شما است. برای دریافت مشاوره از کارشناسان گروه تابلو سازی برتر میتوانید با شماره 09392291829 تماس حاصل فرمایید.